Sign up
Sign in
…t each month we get soy milk and tortillas and peanut butter and cereal and tofu and $8 of produce. (Yes, $8 of produce a month.)
Darcy Reeder
--
1
Share
About 2–3 days of produce. Wow.
✨WEBSITE: https://fiddleheadsnfloss.com/ ➡️ Bylines: LA Weekly | OK! Mag | Village Voice | Men's Journal | Vegamour | THS 📖Books available on Amazon
Help
Status
About
Careers
Press
Blog
Privacy
Rules
Terms
Text to speech